biurko dla doroslych..

No tak…duzymi krokami zbliża się koniec lata i rozpoczęcie roku szkolnego. Wiele z nas ma ten okres już dawno za sobą, aczkolwiek pozostałości z niego towarzysza nam do dziś. Akurat w tym wypadku chodzi mi o biurko, ktore w świecie dorosłych nazywamy workspace-em. Wiec dziś właśnie o tym ! Jedno z moich ulubionych miejsc w domu, które każda z nas może stworzyć dla siebie..czyli kawałek własnej przestrzeni!

lOVE K:)

2cb686520223e922929d316fb0fb0c6aden02-comfortable

Credits (from top left): Lundia / Silla Eames / Jonathan Gooch / Canopi / Car Möbel / Design Love Fest / Car Möbel / Patrick Cline / Interior Decorator / Raffaella Castillo on Pinterest

2 myśli nt. „biurko dla doroslych..

  1. Szczególnie podobają mi się biurka na tzw. koziołkach, mają niepowtarzalny styl, ale trzeba przyznać, że na rynku nie brakuje ciekawych propozycji co zresztą widać na zamieszczonych fotografiach.

  2. Bardzo ciekawe inspiracje, postaram się coś z tego wykorzystać :) Nie do końca podoba mi się to przesycenie w białe kolory, ale same rozwiązania jak najbardziej ok. I tak jak mówię, chcę z tego coś wykorzystać. Dzięki za podsunięcie pomysłu .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>