dziewczęca kraina marzeń..

 W numerze  Bolig Pluss 05/2013 znalazłam zachwycający pokój dla małych księżniczek. Idealny, pastelowo różowo bajkowy klimat, w którym się od razu zakochałam! Naprawdę niewiele trzeba by stworzyć taka krainę dla swoich pociech. Trochę kreatywności,  zabawy kolorami i białej farby wystarczy by uzyskać niepowtarzalny przepiękny efekt. Jak dla mnie cudo!
lOVE K:*

sase1 sase2 sase333bc430405a04e26a221f95e1b038935-1-original-620-500 sase4

8 myśli nt. „dziewczęca kraina marzeń..

  1. Przepiękne, zastanawiam się tylko nad praktycznością kolorystyki. Wiadomo, dziecko = brudne łapki, kredki, jedzenie i inne na ścianie :)
    Pozdrawiam

    • Właśnie jestem w trakcie urządzenia własnego gniastka :)Tak sie składa ze w sklepach kupuje wszystko co jest w kolorach bieli, jasnych szarości i bezy.Jako ze jestem w ciąży i spodziewam sie małego „brudaska” w domu, to jakoś nie zastanawiam się nad praktycznością… czy zawsze musimy zastanawiać się nad funkcjonalnością? …Może się mylę i jak moja nowa biała kanapa zostanie usyfiona przypomnę sobie twoje słowa…;) Wtedy zawsze zostanie mi narzuta i mój narzeczony z puszką farby i pędzlem ;)
      Dziękuję za komentarz:) pozdrawiam i ściskam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>