elle magasin

Witajcie moi mili! Nie było mnie kilka dni i już się stęskniłam za moim wnętrzarskim blogowym  klimatem. Pracuje nad pewnym projektem, (o którym z wielka chęcią, za niebawem opowiem)..i trochę brak mi czasu! Dziś mam dla wszystkich wnętrzarskich, schizoli takich jak Ja hehe prze, prze przepiękne mieszkanie, które jednocześnie jest showroom-em, właścicielki Style Butler. A znalazłam je w Elle Decoration UK. Wiec podziwiajcie, podziwiajcie bo jest co!
lOVE K:*

_MG_0569 _MG_0581 _MG_0590 _MG_0595 _MG_9060 _MG_9075 _MG_9136 _MG_9154 _MG_9211 _MG_9253_MG_9281Foto :Line Klein

3 myśli nt. „elle magasin

  1. Moj mały skarb jest bardzo grzeczny, a jak śpi to w pełni mogę oddać się moim pasją:)
    No i oczywiście mój mężczyzna dużo mi pomaga.
    Ponoć czym więcej ma się na głowie, tym więcej rzeczy można zrobić i akurat w moim przypadku to się sprawdza. Staram sie rozważnie gospodarować czasem by starczyło go na wszystko, czasami jest ciężko…nie ukrywam :)
    Pozdrawiam serdecznie

    • To fantastycznie, grzeczne dziecko to naprawdę skarb. A z tym czasem? – jak go brakuje to zawsze uda mi się więcej zrobić, a jak nie to jakoś tak samo wychodzi mniej produktywnie :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>