katalog ikea-i

Corocznie wypuszczany katalog ikea-i jest chyba wyczekiwany przez wszystkich maniaków wnętrzarskich. Nieskończone źródło inspiracji , pomysłów i nowych trendów na ponad stu stronicach, sprawia ze z zaciekawieniem, dokładnie przeglądamy każdą kartkę. Jako ze mieszam w Szwecji, każdego roku dostaje go pod drzwi! Przy cieplej herbatce i ciastkach skrupulatnie oglądam każdą stronnice, jest to dla mnie pewnego rodzaju rytuał. I tak wybrałam kilka najciekawszych (jak dla mnie) rytualnych stron z nowego katalogu :) Miłego przeglądania kochani:)
lOVE K:*

ikea_katalog_2014_inspiration image (1) image (2) image (3) image (15) image (16) image (7) image (8) image (10) image (20)image (5) image (6) image (9) image (18)image (12)image (13)

4 myśli nt. „katalog ikea-i

  1. Ja też wyczekuję…..u nas już pod drzwiami pojawił się w zeszłym tygodniu.
    Masz rację, że kawa i ciasteczko pasują.
    Pozdrawiam, Marta :)

  2. Ja dostałam już jakieś ponad 2 tyg. temu do skrzynki :) I z tego co zauważyłam na innych blogach wnętrzarskich wiele osób jest rozczarowanych tym wydaniem… Ja osobiście po wizycie w IKEI zauważyłam że wielu mebli nie umieścili w gazetce… Ale dość polskiego narzekania! Sporo fajnych rzeczy wypatrzyłam a nawet kupiłam np. stół, krzesła, firanki zasłonki, łóżko do sypialni, drążek z doniczkami na ścianę do kuchni heh i chyba już ograniczę moje wycieczki do Ikei by nie dać się złapać na Styl „Ikejowy”! :)

    • Zgadzam sie! Porównując, to zeszłoroczny katalog by o wiele ciekawszy niz ten! chociaż kilka propozycji i rozwiązań bardzo przypadło mi do gustu!Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>