l love autumn!

Za oknem coraz zimniej. Lato definitywnie się skończyło, a zaczęła barwna kolorowa jesień, która kojarzy się ze spadającymi liśćmi, miękkimi swetrami, ciepłymi kocami..grzybami czy kasztanami.. Promyki słońca przedzierają się przez liście drzew i ten wspaniały zapach! Korzystajmy z dobrodziejstw natury bo nie tylko lato i wiosna mogą być piękne ! Ja uwielbiam jesień- najbardziej ta polska…złotą:) A jeśli nadal nie możecie się przekonać to popatrzcie tylko na te przepiękne zdjęcia..
lOVE K:*

930cc9b8fda9d4d5649925735b3bca5b

7 myśli nt. „l love autumn!

 1. Definitywnie uwielbiam jesien, jest to moja ulubiona pora roku ( na równi z wiosną). Bardzo specyficzna i kolorystyczna.
  Wspaniałe zestawy obrazków, aż chce się oddychać jesienią.

  Pozdrawiam serdecznie

 2. W tym roku jakoś tej złotej polskiej jesieni nie widać. Z niecierpliwością czekam na kilka cieplejszych dni.

 3. Ech, ja też uwielbiam jesień. To czas,kiedy jeszcze bardziej czowiek docenia swoje mieszkanie i domowy komfort:D

  • To prawda! Zwłaszcza gdy w zimny pochmurny dzień, bez żadnych wrzutów, można się zaszyć w domu przy cieplej herbatce, filmie…patrząc jak za oknem spadają kolorowe liście:) Uwielbiam:)
   Pozdrawiam :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>