Little Girl Shared Bedroom

Witajcie kochani Natrafiłam ostatnio na prze fajnego bloga z wieloma inspiracjami na metamorfozy w mieszkaniu, z którym chciałam  się z wami podzielić. W tym uroczym pastelowym, bardzo dziewczęcym pokoju zamieszkują córki pomysłodawczyni tych wspaniałych metamorfoz. Niesamowicie podobają mi się białe drewniane panele  ścienne, które sprawiają  ze cale wnętrze staje się bardzo przytulne. Dodatkowo urzekły mnie własnoręcznie zrobione łóżka na kolkach i szafowa wnęka z pięknymi drewnianymi wykończeniami i drzwiami które w tym wypadku są kawałkiem kolorowego, kwiatowego materiału.

lOVE K

fa2fbc0627e4df26e7aec63eee27af00untitled-14 untitled-18 untitled-2239881d54f13a382aaf2ad3b7382389c8 Ed 1st Post-002 Ed 1st Postuntitled-35 untitled-40 untitled-42 untitled-46

http://creatingbycami.blogspot.ca

6 myśli nt. „Little Girl Shared Bedroom

  1. Bardzo ładne wnętrze, ale… Trochę zbyt mdło, dodałabym jakiś kolor, nawet kroplę. Lubię ascetyczne wnętrza, styl skandynawski, ale powoli zaczynają mnie nudzić biele, szarości i pastele. Nie mówię o pstrokaciźnie, ale ciut żywego koloru nikomu nie zaszkodzi :)

    • Dziękuje za komentarz! to prawda pokój jest w bardzo delikatnych barwach i gdyby był on mój to tez dodała bym jakiegoś żywego koloru. każdy jednak lubi coś innego..i chyba to w tym wszystkim jest najlepsze:) Pozdrawiam gorąco!!!

  2. Pok�³j ma��ej dziewczynki jest wprost bajeczny. My��l��,ze ka�¼da ma��a dama bardzo dobrze czu��aby si�� w takim pomieszczeniu.Podobnie urz��dzi��am zreszt�� swoj�� w��asn�� sypialni�� z czego jestem zreszt�� zadowolona poniewa�¼ pomieszczenie jest bardzo jasne, przytulne i mi��o si�� w nim przebywa.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>