outfit

Brzusio rośnie i coraz bardziej daje o sobie znać, w luźnych bluzkach nie widać ze to już półmetek, 20 tydzień, ale ten czas leci.. To w sumie pierwszy outfit od czasu jak zaczęłam się zaokrąglając, później będę tylko większa i większa i chyba nie zmieszczę  sie w kadr – hehe. Tak na poważnie to rzeczywiście już w piątym miesiącu trudno zmieścić się w jakiekolwiek rzeczy z przed ciąży, co jest trochę przerażające! Z drugiej strony motyle w brzuchu, bąbelki czy inne stwory jakie czuje rekompensują wszystko, nawet moje przerażenie z powiększająca się pupa;)   Miłego dnia kochani, co planujecie?Ja zamierzam korzystać z wyśmienitej pogody!
lOVE K:*CSC_1045 - KopiaCSC_0009 - KopiaCSC_1045

8 myśli nt. „outfit

    • Dziękuje :) może tak nie wiedac, ale trochę mi już poszło w cztery litery hehe pozdrawiam

  1. eeee tam wyglądasz pięknie i promiennie :) Już taki urok kobiety w ciąży, że tu i ówdzie nam się zaokrągla ! i trafnie to ujęłaś : motyle w brzuchu, bąbelki czy inne stwory jakie czujesz rekompensują wszystko :D z tych czasów mam naprawdę miłe wspomnienia i aż się łza w oku kręci :)

    • Rozpieszczasz mnie tymi komplementami:) jak poczułam pierwszy raz moja niunie to tez się wzruszyłam! Super uczucie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>