pluszaki na choince…

Macie jakieś swoje ulubione zabawki? Ja jestem zakochana w ręcznie szytych, małych maskotkach takich jak króliczki, myszki, misie czy aniołki. Ostatnio nawet przykuły one moja uwagę w jednym z zabawkowych sklepów dziecinnych. Powieszone na choinkę odgrywały role dekoracji wraz z czerwonymi butami, bałwanami  i małymi domkami wykonanym również z materiału.
Fantastyczna alternatywa dla posiadaczek małych dzieci, gdzie prawdziwe babki i dekoracje świąteczne nie wchodzą w grę! Nie mogłam się oprzeć i kupiłam kila tych wspaniałości, w następnym poście chętnie się z wami podzielę!

Ściskam lOVE K:)a2d34014d4e9a210c20926c2d5d2b539PicMonkey Collage-1
129953e27e5a9f5073a32550838ecfb0PicMonkey Collage862dfb1387d225475ec955f9e9e85bad

www.minty mintyhouse spot.com

 

2 myśli nt. „pluszaki na choince…

  1. Minty house jest super :) Ja kupiłam przezroczyste, plastykowe bombki (dobry jakościowo plastyk), które rozkłada się na pół. Syn do środka włożył ulubione maleńkie autka, zabawki z jajka niespodzianki i powiesimy to na choince. Nie jest to tak „stylowe”, ale oryginalne i sprawiło mu wiele radości. W ten sposób choinka jest naprawdę nasza wspólna :)

  2. Fantastyczny pomys�. Przes�odkie te pluszaczki i to dobry patent też dla szcz��liwych posiadaczy kotów, które lubi� polowa� na choinkowe ozdoby, to si� przynajmniej nie zbije :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>