starocie tworzące styl industrialny..

 Surowe, minimalistyczne, proste, bez przepychu wnętrza, rodem wyciągnięte z fabryk!Styl industrialny, jednym słowem połączenie nowego ze starym, a może brzydkiego z ładnym. Kto jak woli..Mi kojarzy się pchlimi targami, na ktorych można znaleźć wiele skarbów z dusza i historia, przywlec je do domu i stworzyć niepowtarzalny klimat! Oczywiście w mieszkaniu pełnym rupieci można się udusić. Jednak akcenty przemysłowych mebli, połączone z nowoczesnymi detalami, skandynawska bielą i surowym drewnem, przełamują zimne szklona-betonowe wnętrze. Przestrzeń staje się bardziej przytulna do mieszkania, a samo mieszkanie jedyne w swoim rodzaju.
lOVE K:*

256c9dc8c5cb49bb5c81f482a4df2909Bild1


5cc4497d64f90b62d46d62d2096bfda3Bild15abd39ecb753a5f3b83dfe5c0b4b8574

19 myśli nt. „starocie tworzące styl industrialny..

    • wiele osób ma problemy z surowością stylu industrialnego, sama nie skusiła bym się na obdrapane ściany, ale na zdjęciach wyglądają super!

  1. Piękne inspiracje – to nasze klimaty. W naszym sklepie internetowym wszystko idealnie wpasowujące się styl rustykalno – industrialny i skandynawski :) Zapraszamy!

  2. Piękne inspiracje – to nasze klimaty.W naszym sklepie internetowym wszystko idealnie wpasowujące się w styl rustykalno-industrialny i skandynawski. Zapraszamy!

  3. Wnętrza są niesamowite, każde ma coś w sobie, chociaż to z odrapaną ścianą podoba mi się najmniej ;) Dla mnie numerem jeden jest to białe, ostatnie – bezkonkurencyjne!! :)

    • Bialy jak najbardziej TAK!Choc ostatnio podkochuje się w pastelowych barwach!pozdrawiam :)

  4. No muszę przyznać, że to jedne z bardziej organicznych realizacji stylu industrialnego, jeśli mogę to tak nazwać. Bardzo realistyczne i odważne, dziś takie wnętrza w większości są tylko inspirowane postindustrialnym klimatem, tu są rzeczy jakby prosto z tych zamkniętych fabryk wyjęte… Na zdjęciu z łóżkiem z europalet widoczne też wpływy skandynawskie ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>