z gazety..

Dziś zdjęcia, zdjęć… (może trochę nie wyraźne )…ale ujmujące;)
Czarno biała przestrzeń wydaje się nudna, nie kiedy bez wyrazu, ale nie w tym mieszkaniu! Dla mnie to kwintesencja dobrego smaku i utrzymania proporcji pomiędzy tymi dwoma kolorami. Male, w dość dziwnym, pionowym rozmieszczeniu mieszkanko wydaje się być dużo większe,  niż rzeczywiście jest. Biała podłoga i ściany optycznie dodają metrów, a czarne dodatki je wypełniają! Mi się podoba, a wam?:)
lOVE K:*

fdfd sdssds

8 myśli nt. „z gazety..

  1. Lubię takie wnętrza, zastanawiam się tylko jak zareaguje mąż, kiedy mu powiem, że w takim stylu będzie nasze mieszkanie, ale mam nadzieję, że zaakceptuje projekt.

  2. Podoba mi sie styl skandynawski. jest prosty, ulozony i dzisiejszy. Zachwyca mnie tez pomyslowosc tego stylu. Moja corka w swoim pokoju pomieszala styl skandynawski z retro musze przyznac, ze bardzo ciekawie to wyszlo. Dziekuje za odwiedziny na moim blogu.

  3. Super wnętrze ..bardzo w moim stylu ….w swoim mieszkanu troszke wprowadziłam taki styl…ale marzy mi sie taka kuchnia :) anna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz znaki z obrazka

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>